Kapitalizm ve SünnetAmerika'da kapitalizmin kurbanı olan %32. Amerika'da halkın %32'si şarlaran doktorlar tarafından kandırılmıştır. Sünnetin kurbanları.


Nil Gün, "Sünnetle İlgili Yalan ve Gerçekler" kitabının yazarıdır. İşte söyledikleri: 

"Amerikan vahşi kapitalizmi işini biliyor. Bir Amerikan web sitesinde yer alan şu yazı beni etkiledi: Sünnet savunucusu doktorlar sünnete dur demeyecek. Çocukları sakatlamak için büyük paralar kazanıyorlar. Hastaneler sünnete dur demeyecek. Kozmetik ve biyoteknik şirketlerine sattıkları üstderilerden kazandıkları kârdan vazgeçmezler. Ticari şirketler sünnete dur demeyecek. Acı çeken masum bebeklerin üzerinden dağ gibi para kazanıyorlar. Hükümet sünnete dur demeyecek. Bu şirketlerin lisans onaylama ücretlerinden ve vergilerden dünya kadar gelir elde ediyorlar. Çocuklarımıza kim yardım edecek? Bilgilenmiş, eğitimli halk."

Circumcision Research Center, erkek bebek sünnetinin uygulanması konusunda halkı ve profesyonelleri bilgilendirmek amacıyla kurulmuş kar amacı gütmeyen bir eğitim kuruluşudur. Yahudi Doktor Ronald Goldman Amerika'da Circumcision Research Center'ın kurucusudur. İşte söyledikleri: 

 "AAP ve WHO'nun sünnet hakkındaki tutumları, kişisel, kültürel, finansal ve profesyonel çıkar çatışmalarından etkilenir. AAP, WHO ve CDC gibi gruplar, aşırı derecede önyargılı olmasından dolayı sünnete ilişkin küresel güvenilirliğini yitirmişlerdir. AAP'nin sünneti savunmak için siyasi nedenleri vardır. Taraflı "otoritelere" e dikkat edin. Sünnetin hiçbir kanıtlanmış yararı olmadığı ve aslında zararlı olduğu açıktır. Hiçbir tıp kuruluşu, sünnet için kanıtlanmış tıbbi yararlar bulmaz ve Avrupa organizasyonları sünnete karşıdırlar. Sünnet acı verici ve travmatiktir. Bazı bebekler ağlamıyor çünkü şoka giriyorlar. Anestezi, eğer kullanılıyorsa, acıyı ortadan kaldırmaz. Nadir durumlarda ölüm gibi birçok cerrahi risk vardır. Bazı doktorlar etik düşünceler nedeniyle sünnet etmeyi reddetmektedir. Araştırmalar, sünnet derisinin(üst-deri) penis başını koruduğunu, cinsel zevki artırdığını ve cinsel ilişkiyi kolaylaştırdığını gösteriyor."

Amerikalı doktor ve Sünnete Karşı Doktorlar (DOC) organizasyonunun başkanı Prof. Dr. George Denniston’ın işte söyledikleri : 

“Bazen doktorlar para kazanmak için ailelere tavsiye ediyorlar. Sünnet bir insanın penisindeki sağlıklı derinin yarısının başka bir insan tarafından kesilmesidir. Bunun bir çocuğa/bebeğe yapılması vahşettir. Vahşi ve zalimce bir eylemdir. Neden bu kadar sert ifadeler kullanıyorum? Çünkü sünnet kalıcı hasar verir. Kimsenin bu gereksiz prosedürü rızası olmayan birine yapmaya hakkı yoktur. Sünneti uygulayan kişiler sünnet sonucu bazen problemler çıkabileceğini söylüyorlar. Gerçek ise, her sünnet vakası soruna yol açar.”

Amerikalı doktor Prof. Dr. Paul M. Fleiss, “Üstderim Nerede?” adlı kitabında şöyle diyor: “Ebeveynler, çocuğunun üstderisini kesmek isteyenlere karşı dikkatli olmalı. İnsan üstderisi bir çok ticarî faaliyet için çok talep edilen bir organ. Sünnet derisi pazarlaması milyonlarca dolarlık bir pazar.”Bazı doktorlar sünneti neden savunuyorlar? Tıp dünyası büyük dişli bir sermaye çarkıdır. Büyük sermayenin ilk amacı ise hiçbir dönemde insancıllık olmamıştır. Tıp dünyası hizmet sektörü olmaktan çıkıp, ticaret sektörü hâline geldiğinden beri tıp yalanlarıyla sağlık ve hastalıkları tedavi etmek adına nice suçlar işleniyor. Tıp endüstrisinin günümüzde sizin sağlığınızdan değil, sizi kandırıp para kazandığını artık görün. Sünnet Mafyasının Dünya’da Sünnet’in Tıbbi yalanlar ve yayınlarla desteklenmesinin en büyük sebebi milyar dolarlık Sünnet endüstrisidir. Para bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da Hipokrat yeminine baskın çıkmıştır. Kutsal kariyerlerini küçük menfaatlere değişmeye meyilli bazı tıp insanları bu Endüstri tarafından finanse edilmektedir. Sünnet derisinden beslenen ciddî bir kesim var ve bu kesim çocuğumuzun derisinden kolay kolay vazgeçmeyecek, onu alabilmek için her türlü yolu denemeye, her yalanı söylemeye, satın aldığı her saygın unvanı kullanmaya devam edecektir.

Sünnet tecavüzdür.
Daha fazla bilgi için linkler:
http://www.intactamerica.org/
https://www.doctorsopposingcircumcision.org/
http://www.savingsons.org/
http://www.cirp.org/
http://www.circumcision.org/
http://www.mothersagainstcirc.org/
http://www.noharmm.org/
http://www.nocirc.org/
http://childrightsnurses.org/
http://www.stopinfantcircumcision.org/
http://www.circumstitions.com/
http://www.drmomma.org/
https://www.intactnetwork.org/
https://notyourstocut.com/
https://www.yourwholebaby.org/